tekst tekst tekst tekst

Oferta

Oferujemy Państwu przyłączenie się do największej siemianowickiej sieci MAN, za pośrednictwem której możecie Państwo korzystać ze stałego, szybkiego, nielimitowanego czasowo i ilościowo dostępu do sieci Internet.

Jako pierwsi w Siemianowicach zaoferowaliśmy naszym Klientom możliwość korzystania ze stałego, szybkiego, nielimitowanego czasowo i ilościowo dostępu do sieci Internet. To co nas wyróżnia od konkurencji to znacznie niższa cena usługi w porównaniu do oferowanej przepustowości łącza internetowego. Tylko nasza usługa realizowana jest za pośrednictwem Sieci MMJ, dzięki czemu możecie Państwo bezpłatnie korzystać z wielu możliwości jakie oferuje sieć Ethernet, nie płacąc przy tym "pustego" abonamentu za linię telefoniczną.. Inną ważną kwestią jest sprawnie działający serwis. Nasi pracownicy zawsze służą pomocą techniczną nie tylko w sprawach związanych z Internetem. W miarę możliwości pomagamy Klientowi w konfiguracji usług, programów, usuwaniu awarii komputera czy też instalacji systemu operacyjnego.

Całkowity koszt Instalacji i Aktywacji łącza Sieci MMJ to 320,00zł brutto. Korzystając jednak z organizowanych okresowo promocji możecie Państwo przyłączyć się do naszej sieci po znacznie niższych kosztach - już nawet za symboliczną złotówkę! Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty promocyjnej można znaleźć w dziale Promocja.

Instalacja Zakończenia Sieci obejmuje: doprowadzenie kabla sieciowego od rozdzielacza szkieletu Sieci MMJ do mieszkania Klienta,

Aktywacja Urządzenia Końcowego obejmuje: przyłączenie kabla do szkieletu Sieci MMJ, skonfigurowanie komputera do działania w Sieci MMJ, przyznanie autoryzacji.

Komputer przyłączony do sieci musi być wyposażony w kartę sieciową LAN 10/100, obecnie są w nią wyposażone standardowo niemal wszystkie komputery. W razie braku karty sieciowej istnieje możliwość jej zakupu i montażu w cenie 24,00zł brutto.

Bogata oferta abonamentowa jest dopasowana do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją dostępnych taryf.

W ramach jednej opłaty abonamentowej Internet można rozdzielić na większą ilość komputerów. Sygnał może też być w mieszkaniu rozprowadzony droga radiową, co jest szczególnie wygodne w przypadku korzystania z laptopa. Więcej na ten temat w dziale FAQ

Stale rozbudowywany szkielet sieci MMJ stworzony jest w oparciu o technologię światłowodową. W serwerowni - "sercu sieci" - nad prawidłową pracą sieci MMJ czuwa kilkanaście nowoczesnych serwerów. Na dzień dzisiejszy dysponujemy już przepustowością 400 Mbps do sieci Internet, którą jednak w zależności od zapotrzebowania zwiększamy. Przyrost przepustowości łącza Internetowego przedstawia wykres (w opracowaniu).

Nasza sieć obejmuje już wiele dzielnic Siemianowic. Na świadczenie naszych usług mamy podpisane umowy z administratorami wielu budynków, m.in.: SM "FABUD", SSM, SM "SIEMION", SM "MICHAŁ", MPGKiM, ZABiOB Trrol.

MMJ za symboliczną opłatą udostępnia swoją usługę Siemianowickiej Państwowej Straży Pożarnej, Domowi Pomocy Społecznej Sióstr św.Boromeusza i OHP Siemianowice, a także szkołom: I LO, Gimnazjum nr 2, SP3, SP5, SP6, SP11, SP13, SP 20, ZSI, ZS nr 4, ZSOiZ, ZSS i przedszkolom nr 6, 10, 11, 19. Tysiące młodych Siemianowiczan w pracowniach komputerowych swojej szkoły dzięki MMJ ma możliwość nowocześnie pogłębiać swoją wiedzę.

MMJ to całkowicie polska firma, która rozumie potrzeby polskiego Klienta:
- tylko w MMJ możesz w razie potrzeby bezpłatnie zmienić swoja taryfę zarówno na wyższy jak i niższy poziom;
- tylko MMJ oferuje swoim Abonentom całkowicie za darmo stałe IP zewnętrzne;
- tylko MMJ posiada szybki i niezawodny serwis, nasi wykwalifikowani pracownicy zawsze służą wszechstronną pomocą nawet w domu Klienta; - tylko w MMJ po wybranym okresie promocyjnym bez dodatkowych opłat Twoja umowa z nami staje się umową zawartą na czas nieokreślony;
- tylko MMJ posiada niezależną, własną sieć. Nie musisz płacić dodatkowego "pustego" abonamentu za linie telefoniczną;

W miarę rozrostu sieci staramy się dopasowywać i poszerzać oferowane przez nas usługi. Mamy nadzieję, że nasza oferta jest ciekawa i wzbudzi Państwa zainteresowanie.