tekst tekst tekst tekst

MMJ w mediach

22.02.2014
Siemianowiccy sportowcy, trenerzy i działacze odebrali wyróżnienia podczas Gali Sportu.
Najważniejszym determinantem sukcesów siemianowickich sportowców i trenerów jest wielki wysiłek i praca oraz wiele wyrzeczeń. Dla sportu rezygnują oni z wielu innych przyjemności w życiu, ale tym samym przysparzają sobie – i nam kibicom – wiele radości, dumy i niezapomnianych przeżyć. Za ten trud i poświęcenie oraz za te chwile wzruszenia, radości i satysfakcji Prezydent Miasta, w imieniu własnym i wszystkich siemianowiczan podziękował i pogratulował na siódmej już Gali Sportu, która odbyła się w piątek w SCK Parku Tradycji.

Oficjalna strona miasta Siemianowic Śląskich


22.08.2013
Rapsodia unosi do marzeń
Jest marzycielem, ale takim, który nie tylko buja głową w obłokach, lecz potrafi bardzo zdecydowanie dążyć do realizacji marzeń. Martin Wierzbicki – bo o nim mowa - młody siemianowicki kompozytor, chce również pomóc w urzeczywistnieniu marzeń innych, a mianowicie dzieci zmagających się z chorobą nowotworową. Posłużyć ma mu do tego projekt Rapsodia.

Oficjalna strona miasta Siemianowic Śląskich


12.10.2007
Szkoła Podstawowa nr 3 pozbawiona Internetu.
Wspólnota nie życzy sobie dłużej znosić przewodu, za pomocą którego Internet jest dostępny w Szkole Podstawowej nr 3. Przedstawiciele MMJ mieli zdemontować łącze, lecz zostali „wyręczeni” wcześniej przez członków Wspólnoty broniących swojej nietykalności, ale i zarazem wykazujących rażący brak zrozumienia dla potrzeb szkoły i jej uczniów.

Informacyjny Serwis Internetowy :: Reporterskim Okiem
"Edukacja narodowa niejedno ma imię…"

Dziennik Zachodni
"Pozostał niesmak"

Teleexpress z dn. 15.10.2007
Ąródło: http://www.itvp.pl/informacje/video.html?channel_id=499&site_id=836&genre_id=-1&form_id=-1&video=28367

Aktualności z dn. 12.10.2007
Ąródło: http://ww6.tvp.pl/video/2007/10/15/140153/film.asf

dla prawidłowego odtworzenia filmów zalecamy instalację aktualnych dekoderów: www.divx.com
23.04.2007
II Turniej Tenisa Stołowego dla osób niepełnosprawnych
Ta impreza sportowa przyniosła jej uczestnikom wiele satysfakcji i radości – na przekór losowi, który „przydzielił” im poważne problemy zdrowotne, oni pokazali, że nie zamierzają się poddawać. Ale, jak w każdych zawodach, tak i w II Turnieju Tenisa Stołowego dla osób niepełnosprawnych, byli ci, którzy odnieśli największy tryumf.

Informacyjny Serwis Internetowy :: Reporterskim Okiem
"Po zmaganiach tenisowych"


27.09.2006
„Ty i ja – jeden świat, chcemy i możemy” II Dni Integracji
W trzecim dniu, odbywających się pod hasłem „Ty i ja – jeden świat, chcemy i możemy” II Dni Integracji, dzieci sprawne i niepełnosprawne miały możność wspólnie spędzić czas na pływalni Kompleksu Sportowego „Michał”.
Dni Integracji mają na celu przełamywanie barier pomiędzy ludĄmi pełnosprawnymi i niepełnosprawnymi; tak by nie powstawały swoiste getta.

Informacyjny Serwis Internetowy :: Reporterskim Okiem
"Ty i ja – dzień trzeci"

23.12.2005
Komputerowy Mikołaj
Święta Bożego Narodzenia, a wcześniej – dzień św. Mikołaja, nie tylko dzieciom kojarzy się z prezentami. Swoisty prezent Szkoła Podstawowa nr 5 otrzymała od firmy MMJ, która nieodpłatnie podłączyła ją do swojej sieci internetowej....

Informacyjny Serwis Internetowy :: Reporterskim Okiem
"Komputerowy Mikołaj"